Přihlásit

Soutěž Naše Tipovačka
TipsportExtraliga ledního hokeje2020 / 2021

Soutěž skončila

PLAY OFF - FINÁLE

Stav série

2
4
:
1
4
TRI
vs
LIB

PLAY OFF - SEMIFINÁLE

Stav série

1.
3
:
4
4.
SPA
vs
LIB

Stav série

2.
4
:
3
3.
TRI
vs
MBL

PLAY OFF - ČTVRTFINÁLE

Stav série

1.
4
:
0
12.
SPA
vs
OLO

Stav série

4.
4
:
0
6.
LIB
vs
MHK

Stav série

2.
4
:
0
9.
TRI
vs
KOM

Stav série

3.
4
:
0
7.
MBL
vs
PAR

PLAY OFF - OSMIFINÁLE

Stav série

7.
3
:
1
10.
PAR
vs
KVA

Stav série

5.
0
:
3
12.
PLZ
vs
OLO

Stav série

6.
3
:
0
11.
MHK
vs
LIT

Stav série

8.
2
:
3
9.
VIT
vs
KOM

Tabulka základní část

TýmZVVPPPPSkoreBody
1.HC SPARTA PRAHA52323611194 : 116108
2.HC OCELÁŘI TŘINEC 52314512187 : 130106
3.BK MLADÁ BOLESLAV52266713167 : 12697
4.BÍLÍ TYGŘI LIBEREC52248515152 : 11893
5.HC ŠKODA PLZEŇ52246715170 : 12891
6.MOUNTFIELD HK52264319144 : 12789
7.HC DYNAMO PARDUBICE53227420143 : 14784
8.HC VÍTKOVICE RIDERA52204622130 : 14274
9.HC KOMETA BRNO52195622144 : 15273
10.HC ENERGIE KARLOVY VARY53178622146 : 17873
11.HC VERVA LITVÍNOV52178522133 : 14672
12.HC OLOMOUC52146527105 : 15659
13.PSG BERANI ZLÍN52113434108 : 17843
14.MADETA MOTOR Č. BUDĚJOVICE5264735128 : 20733

Postup - Extraliga (Play Off: Čtvrtfinále)

Postup - Extraliga (Play Off: Osmifinále)

Při rovnosti bodů na konci soutěže rozhoduje vzájemná bilance.

Pořadí TOP 30 výherců

PořadíKlubTipujícíBodyBonusCelkem
1.Jindřiška R.111701117
2.Michal K.1073301103
3.miloslava B.1043301073
4.radim T.1042301072
5.Jaroslav Z.1044151059
6.Martin A.1018301048
7.Radek Č.1022151037
8.Pavel Č.1018151033
9.Tomáš M.1002301032
10.Miroslav K.1014151029
11.Petr J.1009151024
12.Jaroslav F.1008151023
13.Tomáš G.988301018
14.Matyáš K.986301016
15.Dusan S.979301009
16.Tomáš P.992151007
17.Pavel Š.985151000
18.Marie P.98315998
19.Petr M.98015995
20.Ivan F.97815993
21.Tomáš B.97715992
22.Daniela R.97315988
23.Lukáš F.96915984
24.Radim M.96815983
24.Jan S.95330983
25.Jana P.93150981
25.Pavel S.95130981
26.Pavel M.91565980
27.Tomáš B.94430974
28.Štěpán Z.95615971
29.Jiří V.9670967
30.Matyáš H.94815963
Top