Soutěž
Naše Tipovačka

Tipsport Extraliga
ledního hokeje 2023 / 2024

Registrace

Naše Tipovačka
Tipujte výsledky a hrajte o skvělé ceny!

Registrace

Aktuální zápasy

VÍTĚZ TIPSPORT ELH 2023/20234

HC Oceláři Třinec

Play off – Finále

Stav série

1.
3
:
4
3.
PAR
vs
TRI

Baráž o udržení

Stav série

14.
4
:
0
2.
KLA
vs
VSE

Play off – Semifinále

Stav série

1.
4
:
0
5.
PAR
vs
LIT

Stav série

2.
3
:
4
3.
SPA
vs
TRI

Play off – Čtvrtfinále

Stav série

1.
4
:
1
8.
PAR
vs
MHK

Stav série

4.
2
:
4
5.
KOM
vs
LIT

Stav série

2.
4
:
0
7.
SPA
vs
LIB

Stav série

3.
4
:
2
6.
TRI
vs
CEB

Play off – Osmifinále

Stav série

8.
3
:
0
9.
MHK
vs
VIT

Stav série

5.
3
:
0
12.
LIT
vs
PLZ

Stav série

7.
3
:
2
10.
LIB
vs
OLO

Stav série

6.
3
:
0
11.
CEB
vs
KVA

Tabulka základní část

TýmZVVPPPPSkoreBody
1.HC DYNAMO PARDUBICE5233865203 : 115121
2.HC SPARTA PRAHA52326311172 : 119111
3.HC OCELÁŘI TŘINEC52259612172 : 13299
4.HC KOMETA BRNO52219517160 : 13986
5.HC VERVA LITVÍNOV52235420163 : 16583
6.BANES MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE522321017147 : 14983
7.BÍLÍ TYGŘI LIBEREC52243421174 : 16582
8.MOUNTFIELD HK521681117135 : 13775
9.HC VÍTKOVICE RIDERA52185821132 : 13872
10.HC OLOMOUC52167623123 : 15568
11.HC ENERGIE KARLOVY VARY52148327128 : 14661
12.HC ŠKODA PLZEŇ52146428130 : 15558
13.BK MLADÁ BOLESLAV52126628106 : 15454
14.RYTÍŘI KLADNO53841031123 : 19842

Postup - Extraliga (Play Off: Čtvrtfinále)

Postup - Extraliga (Play Off: Osmifinále)

Tipsport Extraliga (Baráž o udržení)

Při rovnosti bodů na konci soutěže rozhoduje vzájemná bilance.

Pořadí TOP 30 výherců

PořadíKlubTipujícíBodyBonusCelkem
1.Matyáš K.10513001351
2.Jan Š.10503001350
3.Radoslava F.10273001327
3.Jaromir M.10273001327
4.Johanka Š.10073001307
5.Jiří K.10922001292
6.Tomáš M.10902001290
7.Vlastimil P.9793001279
8.Zdeněk H.10592001259
9.Jaroslav Z.10572001257
10.Daniela R.10502001250
11.Lenka S.10462001246
12.Pavel R.10412001241
13.František V.10392001239
14.Jaroslav S.10382001238
15.Tomáš B.10372001237
16.Ondrej R.10362001236
17.Pavlína K.9313001231
18.Petr M.10292001229
19.Ondřej Š.10282001228
19.Lukáš F.10282001228
20.Kateřina B.10252001225
21.Jiří P.9233001223
22.Petr J.10222001222
23.Václav B.9193001219
23.Petr U.10192001219
24.Tomáš N.10182001218
25.Jana P.10172001217
26.Terezie K.9163001216
27.Milan Z.10132001213
28.Patrik S.10072001207
29.David Z.10062001206
30.Michal K.10052001205
Top